Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urzędnicy nie chcą pomóc chorej 15-latce. \"Nie ma pieniędzy\"

Utworzony przez przecietny niski czlowiek, 28 sierpnia 2011 r. o 09:42 Powrót do artykułu
wina biurokracji , mysle ze nastepbe wybory w gmionie jablonna wygraja inni kompetetni ludzie co chca pomagac ludziom a nie biora pensyjke za nasze podatki , prostestuje przeciwko takim urzedniczym zachowaniom , kabze nabijac i ludziom niepomagac to jest wlasnie to co umieja najlepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest właśnie chore. Nie chce się żyć w takim kraju gdzie pieniądze wydawane są na bzdury (miliony na kampanie wyborcze itp) a dla chorego dziecka nie ma złamanego grosza. Ci ludzie powinni być na pierwszym miejscu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to może ta sama pani, która brała udział w plebiscycie na Kobietę Przedsiębiorczą 2010 roku i posiada sklep z tonerami na Fabrycznej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOPSy i GOPSy, czyli ośrodki opieki społecznej w odróżnieniu od MOPR lubelskiego czyli ośrodka pomocy rodzinie, są stworzone do pomocy ludziom biednym, dobrze byłoby jakby artykuł został uzupełniony o dochód na osobę w rodzinie tej pani bo być może faktycznie ją stać, aby zapłacić za pobyt dziecka w tym ośrodku? wtedy pomoc społeczna nie jest potrzebna, oczywiście jeśli faktycznie ma niskie dochody i jej nie stać na ten ośrodek to dopłata jej się należy bezwarunkowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czegoś tu nie rozumiem. Pani nie ma pieniędzy na rehabilitację córki ale stać ją było na budowę i wykończenie domu? Albo ta pani ściemnia, ze jest taka biedna albo rzeczywiście żyje z kredytów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
MOPSy i GOPSy, czyli ośrodki opieki społecznej w odróżnieniu od MOPR lubelskiego czyli ośrodka pomocy rodzinie, są stworzone do pomocy ludziom biednym, dobrze byłoby jakby artykuł został uzupełniony o dochód na osobę w rodzinie tej pani bo być może faktycznie ją stać, aby zapłacić za pobyt dziecka w tym ośrodku? wtedy pomoc społeczna nie jest potrzebna, oczywiście jeśli faktycznie ma niskie dochody i jej nie stać na ten ośrodek to dopłata jej się należy bezwarunkowo
No biedni to raczej nie budują sobie domów. Dlaczego nikt nie podał rzeczywistych dochodów tej kobiety? Poza tym nawet jeżeli urzędnicy znajdą pieniadze to czymiś kosztem. Ludzie mają o wiele gorsze problemy niż ta pani, nie mają rzeczywiście za co zyć a o własnych domach mogą jedynie pomarzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówią,że szczerymi chęciami piekło jest wybrukowane więc niech urzędnicy przestaną pieprzyć Niech się zapoznają z Art.68 a zwłaszcza pkt 3 oraz Art.69 Konstytucji RP i przestaną robić łaskę.Niech ktoś w końcu ujawni prawdę i trochę zepsuje dobre samoPOczucie Rostowskiemu i tej całej klice od finansjery. "Zielona Wyspa"-dajcie spokój, a obywatel postawiony wbrew jego woli pod banerem z hasłem "pieprz mnie jak dziwkę" ? .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROPONUJE ZROBIC PROSTEST PRZECIWKO BEZRADNOSCI URZEDNIKOW GMINNYCH , NA FACEBOOKU SIE ZWOLAMY WSZYSCY I UJAWNIMY JAK SA ZARZADZANE GMINY I PRZEZ KOGO , ŁASKE NIE BEDZIE MI ROBIL URZEDAS ZE JEST LEPSZY ODEMNIE BO PRAWO JEST DA NIEGO , PRZYPOMNIJMY IM DLA KOGO JEST PRAWO W KONCU I DO CZEGO SLUZY.PRZYKAZANIE DLA URZEDASA NR 1 . SZANUJ PETENTA SWEGO JAK SIBIE SAMEGO ( NO ALE URZEDASY TYLKO KITUJA ZE COS ROBIA)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOPS nie ma pieniędzy bo większość kasy idzie na pensję urzędników tam pracujących
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja Wy możecie poruszać temat, czy ta Matka ma dom czy nie !!! Ona jest właśnie normalną rodziną i po to płaci podatki, żeby nasze Państwo zgodnie z konstytucją zapewniło opiekę jej choremu dziecku !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądry napisał:
Ja Wy możecie poruszać temat, czy ta Matka ma dom czy nie !!! Ona jest właśnie normalną rodziną i po to płaci podatki, żeby nasze Państwo zgodnie z konstytucją zapewniło opiekę jej choremu dziecku !!!
Państwo tak ale nie GOPS, powinna jej tę opiekę zapewnić Gmina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd mafia watykańska ma kasę na te swoje świątynie ? Chociaż tzw. boże miłosierdzie dla tej hordy to wirtualny świat ale może wspomogliby człowieka ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, jakby jej zupełnie nie było stać i żyła by w skrajnej biedzie. Ale przepraszam, tu buduje dom, a tu jej się należy i się żali jakie to drogie. Rozumiem że to co się stało i jak jest, nie jest łatwo i nie tak zapewne sobie wyobrażała. Cieszy fakt że jest zaradna i majętna, ale są osoby w o wiele gorszej sytuacji i to im ta pomoc bardziej się należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolka napisał:
Mówią,że szczerymi chęciami piekło jest wybrukowane więc niech urzędnicy przestaną pieprzyć Niech się zapoznają z Art.68 a zwłaszcza pkt 3 oraz Art.69 Konstytucji RP i przestaną robić łaskę.Niech ktoś w końcu ujawni prawdę i trochę zepsuje dobre samoPOczucie Rostowskiemu i tej całej klice od finansjery. "Zielona Wyspa"-dajcie spokój, a obywatel postawiony wbrew jego woli pod banerem z hasłem "pieprz mnie jak dziwkę" ? .
Konstytucja to jest twór sztuka dla sztuki. nie ma zapisu o prawie do pracy na przykład czyli o podstawie egzystencji człowieka i możliwości z korzystania jej zapisów, ale są takie bełkotliwe zapisy jak np. "Każdy ma prawo do żądania sprostowania oraz usunięcia informacji nieprawdziwych, niepełnych lub zebranych w sposób sprzeczny z ustawą. " . albo np. "Obywatelom, niezależnie od ich sytuacji materialnej, władze publiczne zapewniają równy dostęp do świadczeń opieki zdrowotnej finansowanej ze środków publicznych. Warunki i zakres udzielania świadczeń określa ustawa." przecież to jest fikcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiechosta napisał:
A skąd mafia watykańska ma kasę na te swoje świątynie ? Chociaż tzw. boże miłosierdzie dla tej hordy to wirtualny świat ale może wspomogliby człowieka ????
Proponuję powrót do Szkoły - tam podobno uczą czytania ze zrozumieniem. Wsparcia ma udzielić Pomoc Społeczna, która otrzymuje pieniądze z podatków. Nie musi tam siedzieć tłum pracowników PS (niewiele robiących i bojacych się pisać prawdę z wywiadów u alkoholików). Mają obowiązek zapewnić pomoc! A jeżeli chodzi o Kościół, jeżeli są wierzący to moga zgłosić się do Caritas i pomoc otrzymają - sam tak kiedyś zrobiłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli urzędaski mówią , że nie ma pieniędzy to pogonić nierobów do sprzątania ulic. Pieniądze są. Tusk niedawno ujawni że Polska jest pod jego rządami wręcz cyt. "gospodarczym silnikiem Europy". Ja Tuskowi wierzę. On nie ma powodu kłamać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chamstwo. Na Irak mają pieniądze, a na chore dzieci już nie. Co za kraj!!! Aż mi wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie ma pieniędzy" to stała śpiewka...urzędującej wójt. Podczas ostatnich wyborów był kandydat na wójta, który miał przygotowany program do podjęcia konkretnych działań w celu zwiększenia budżetu gminy!!!!! Może rodzina chorej Uli odpowie sobie na pytanie na kogo oddali swoje głosy? Jeżeli nie liczy się fachowość i kompetencja bo to "pisiur" to następną kadencję słyszymy tą samą śpiewkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam podobną sytuację i Gmina Wólka zawarła stosowne porozumienie z Miastem Lublin i zapewniła pomoc w tym Ośrodku na ul. Poturzyńskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam podobną sytuację i Gmina Wólka zawarła stosowne porozumienie z Miastem Lublin i zapewniła pomoc w tym Ośrodku na ul. Poturzyńskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...